دامون قنبرزاده

دامون قنبرزاده

متولد هشتم دی ۱۳۵۹ در شهر نوشهر

فارغ‌التحصیل رشته‌ فیلم‌سازی از انجمن سینمای جوان رشت

آغاز فعالیت‌ مطبوعاتی از سال ۱۳۹۴ به عنوان نویسنده با ماهنامه «فیلم»

عضو شورای نویسندگان مجله «فیلم امروز» از ۱۴۰۰

سردبیر، نویسنده و راوی پادکست «صدای خیال» از سال ۱۴۰۰


سریال‌های محبوب ایرانی

دایی‌جان ناپلئون (ناصر تقوایی، ۱۳۵۵)، روزی روزگاری (امرالله احمدجو، ۱۳۷۱)…

 

سریال‌های محبوب جهانی

آینه سیاه (۲۰۱۱-۲۰۱۶)، خلق یک قاتل (۲۰۱۵-۲۰۱۸)، شخصیت (۲۰۱۸)


راه‌های ارتباطی با منتقد

وب‌سایت: cinemaeman.com

آی‌دی اینستاگرام: damoon_ghanbarzadeh

پست الکترونیکی: damoonghanbarzadeh@gmail.com

نظرات خوانندگان۳
نظر آراد
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 مخالف

سلام آقای قنبرزاده عزیز وقت‌تان به‌خیر و شادی ان‌شالله
من از طرفداران و هوادران استاد فتحعلی اویسی هستم. همیشه دوست داشتم نظر این هنرمندان را درباره استاد اویسی عزیز بدانم. به نظرم می‌توانید مصاحبه داشته باشید و روز سالگرد یا تولد استاد پخش کنید: ۱-احمد نجفی ۲-سعید راد ۳-فرامرز قریبیان ۴-مهران مدیری ۵-رامبد جوان ۶-جواد خیابانی ۷-عادل فردوسی‌پور ۸-استاد زنجان‌پور ۹-استاد نصیریان.
با سپاس از شما

پاسخ دادن
  نظر دامون قنبرزاده
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
  0 مخالف

  سلام به شما و ممنونم از توجه‌تان
  اگر پیشنهاد شما در راستای پادکستی‌ست که برای استاد اویسی ساختیم، باید خدمت‌تان عرض کنم که مصاحبه با این عزیزان در قالب پادکست نمی‌گنجد. ضمن این‌که هیچ شکل و قالب دیگری برای انتشار چنین مصاحبه‌هایی وجود ندارد و فضای انتشار این مصاحبه‌ها هم به این راحتی‌ها فراهم نمی‌شود.
  ممنونم.

  پاسخ دادن
   نظر ناشناس
   ۲ خرداد ۱۴۰۲
   0 مخالف

   سپاس از شما🙏. حالا ما امیدواریم… شاید شما تو مجلسی-محفلی هر کدام از این عزیزان را ملاقات کردی؛ چون حوزه کاری شما این اجازه را می‌ده؛ اما اینم می‌دونم که من قطعا دارم از دور نگاه می‌کنم و سختی این کار را نمی‌دونم… در هر صورت اگر این امکان فراهم شد لطفا ازشون سوال بفرمایید در مورد استاد. به جرات می‌گم تقریبا تمام فیلم‌ها و سریال‌هایی که ایشون در آن‌ها هنرنمایی کردن را دیدم؛ حداقل اون‌هایی که توی نت قابلیت دانلود داشته را… بعضی فیلم‌ها در کل واقعا بد بودن و صرفا به اعتبار ایشون نگاه کردم که صحنه‌های زیبای بازی خودشون را خیلی خوب درآوردن… همیشه حسرت خوردم چرا کسی به‌شون راهنمایی نداد خاصه بچه‌ها و دوستان نزدیک‌شون که حداقل این فیلم‌ها را بازی نکن. شایدم به خاطر مصلحتی بوده نمی‌دونم… (از بین بازیگران ایرانی به‌شدت بازی استاد نصیریان و استاد زنجان‌پور را دوست داشتم و دارم) اما همیشه شماره یک من، استاد فتحعلی اویسی بوده (بازی یوسف مرادیان و کوروش سلیمانی و مهدی صباحی و زنده‌یادان عارف لرستانی و علی ابوالحسنی را هم دلی خیلی دوست دارم).

منتقدان فارسی‌زبان
شب
روز